Carbol Design usnadňujeme začátky byznysu

Nezřídka se stává, že se značka našeho klienta stane i naším lovebrandem. Tohle je i případ Lukáše Carbola a jeho Carbol Designu, pro nějž jsme tvořili jak logo, tak i web a třeba i vizitky.

Lukáš léta pracoval jako projektant ve velkých regionálních nábytkových firmách a studiích. Potom, co se rozhodl přejít na volnou nohu, nás oslovil, zda bychom mu nepomohli s propagací na internetu.

Základním kamenem online marketingu bylo vytvořit značku a její grafické zpracování, které bude reflektovat profesionalitu a zároveň moderní a nadčasový přístup k designu.

Vytvořili jsme minimalistické logo, které bude dobře vypadat jak na webu, tak na tiskovinách. A šli jsme dále.

Základní platformou pro propagaci na internetu je web, na který odkazujeme ze sociálních sítí, PPC reklam a dalších reklamních kanálů. Web pro Lukáše jsme postavili na redakčním systému WordPress a prémiové grafické šabloně, která již při vstupu na domovskou stránku odráží luxusní, ale decentní styl, který nám k projektování sedí.

Po domluvě s Lukášem, který nám dodal fotografie dosavadních prací, jsme doplnili jeho portfolio na webu, abychom mohli začít práce na jeho sociálních sítích, ze kterých budeme potenciální klienty odkazovat právě na web.

Základem social marketingu je firemní profil na Facebooku a Instagramu. Oba jsme vytvořili a naplnili prvními fotografiemi.

Pro podporu osobních jednání vytvořili vizitky. A protože je Lukáš a jeho značka pro nás opravdovou srdcovkou, snažili jsme se je pojmout originálně v ručně vyráběném boxu.

Lukášovi na poli reklamy, propagace a online marketingu nadále pomáháme a jsme rádi, že na jeho volné noze se mu začíná dařit, protože pokud roste náš klient, rosteme i my. 🤩🙏

Tento web používá cookies.