3 června, 2019

Aquasan, jedničky na trhu v oblasti hydroizolací staveb

Open Project

výzva pro nás

Vybudovat z Aquasanu leadra v oblasti hydroizolací v Moravskoslezském kraji.

Kdyby se nás někdo zeptal, v jakém odvětví jsme s online marketingem pro klienty začínali, bylo by to stavebnictví. Konkrétně hydroizolace, jejichž prezentaci zákazníkům řešíme na internetu pro AQUASAN již celou dekádu.

 

Řešit kompletní marketing pro malou firmu s sebou nese nesporné výhody – celou marketingovou koncepci můžeme řešit sami tak, aby do sebe jednotlivé marketingové cíle a strategie kompletně zapadly.  

Za poslední léta jsme pro AQUASAN řešili vše od webu, přes e-mailing, grafiku, tiskoviny, PVC reklamní plachty, polepy vozidel, ale i například vánoční dárky pro klienty. 

značka prodává

Vytvořili jsme logo, které zrcadlí Lukášovu profesionalitu a cit pro detail

Vytvořili jsme Lukášovi minimalistické logo, které bude dobře vypadat jak na webu, tak na tiskovinách. A šli jsme dále.

Základní platformou pro propagaci na internetu je web, na který odkazujeme ze sociálních sítí, PPC reklam a dalších reklamních kanálů. Web pro Lukáše jsme postavili na redakčním systému WordPress a prémiové grafické šabloně, která již při vstupu na domovskou stránku odráží luxusní, ale decentní styl, který nám k projektování sedí.

Doladili jsme web, portfolio o social

Po domluvě s Lukášem, který nám dodal fotografie dosavadních prací, jsme doplnili jeho portfolio na webu, abychom mohli začít práce na jeho sociálních sítích, ze kterých budeme potenciální klienty odkazovat právě na web.

Základem social marketingu je firemní profil na Facebooku a Instagramu. Oba jsme vytvořili a naplnili prvními fotografiemi.

Pro podporu osobních jednání vytvořili vizitky. A protože je Lukáš a jeho značka pro nás opravdovou srdcovkou, snažili jsme se je pojmout originálně v ručně vyráběném boxu.

Lukášovi na poli reklamy, propagace a online marketingu nadále pomáháme a jsme rádi, že na jeho volné noze se mu začíná dařit, protože pokud roste náš klient, rosteme i my. <3

potřebujete také pomoci s marketingem?

Neváhejte se nám ozvat

Post a comment

Tento web používá cookies.